Film podsumowujący IV Forum Współpracy i Integracji

18 czerwca, 2024 | Aktualności
Udostępnij artykuł

Motywem przewodnim czwartego Forum Współpracy i Integracji, czyli spotkania kilkudziesięciu organizacji pozarządowych z całej Polski działających na rzecz migrantów i migrantek, była współpraca z administracją rządową. To kolejny obszar tematyczny, któremu uczestnicy i uczestniczki Forum mieli okazję się przyjrzeć z bliska. Tematem wiodącym pierwszego Forum była współpraca z międzynarodowymi organizacjami, drugiego – z biznesem, trzeciego – z samorządami.

Prawie 70 liderów i liderek z różnych organizacji z całej Polsce spotkało się w dniach 18-19 kwietnia w Hotelu Gromada w Warszawie. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z partnerami Konsorcjum Migracyjnego: Google, Pathways International, Fundacja Ashoka Polska oraz Open Society Foundations. 

Z dumą i ogromną satysfakcją przedstawiamy film podsumowujący IV Forum Współpracy i Integracji:

Ogromnie dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w Forum. Dzięki takim spotkaniom kontynuujemy zacieśnianie naszych relacji, nieustannie wymieniamy się wiedzą i mamy świadomość formy działań naszych organizacji w różnych częściach Polski. Nasza praca jest komplementarna, uzupełniamy braki tam, gdzie je widzimy i rozwijamy swoje kompetencje. Nowe znajomości, doświadczenia i po prostu wspólnie spędzony czas stają się tradycyjnym efektem, z którym wszyscy kończą Forum i wracają do codziennej pracy. I za to bardzo dziękujemy.

Udostępnij artykuł