Formularz zgłoszeniowy na wolontariat

napisz gdzie mieszkasz lub działasz z dokładnością do miasta, dzielnicy, obszaru, ale nie podawaj dokładnego adresu zamieszkania
opisz jakie znasz języki oraz napisz w czym możesz pomóc - tłumaczenia pisemne / ustne, pisanie, czytanie
napisz jakie interesują Cię obszary działania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polska Gościnność dla potrzeb niezbędnych do realizacji programu wolontariatu. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie obowiązujących przepisów prawa (m.in. Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016) do czasu wycofania zgody. Pamiętaj, że masz prawo dostępu do swoich danych. Możesz zwrócić się do nas z prośbą o ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia. Możesz też wycofać swoją zgodę, a także złożyć skargę do organu nadzorczego. W sprawie danych osobowych kontaktuj się z nami pod kontakt@polskagoscinnosc.org.

Administratorami danych osobowych jest Fundacja Polska Gościnność. z siedzibą w Warszawie w Warszawie, 02-532 ul. Rakowiecka 59A/4. W każdej chwili możesz skontaktować się w sprawach dotyczących ochrony swoich danych osobowych za pośrednictwem email: kontakt@polskagoscinnosc.org.